Ulm izometriás csőszerelés

Pozíciócsoport:
Építőipar
Munkavégzés helye:
Németország/Germany/Deutschland
Teljes munkaidő
Végzettség:
Szakiskola
Szakközépiskola

Keresünk Vorrichter/Monteur munkakörbe izometriás csőszerelő szakembereket hosszútávú munkára Németországba az alábbi feltételekke

  • Befejezett tanulmányok, mint gáz és fűtésszerelő,
  • Ajánlólevéllel igazolt minimum 3 éves szakmai tapasztalat GYÓGYSZER vagy VEGYIPARBAN!
  • Megbízható szakmai német nyelvtudás.

Feladatok:

  • A csőidomok elkészítése és összeállítása izometriás terv szerint,
  • Cső és nyakkihúzó gép kezelése,
  • Keretszerkezetek, és csőtartók elkészítése.

Elvárások:

  • Nagyon jó kézügyesség,
  • Precíz, és megbízható munkavégzés,
  • Flexibilitás a különlegesebb feladatkiírásra
  • Hajlandóság a továbbképzésre.

Amit kínálunk:

  • Magyarországi bejelentés, Németországi kiküldetés.
  • Túlóra lehetőség!
  • Bejárás, benzinpénz max. 450.-€ /hó
  • Szállást a cég fizeti.
  • Karácsonyi és szabadságpénz.

A Nettó bér a havonta ledolgozott munkaóra alapján várhatóan (napidíjjal együtt, plusz km pénz):

  • 160 óra: 2700€
  • 180 óra: 3090€
  • 200 óra: 3480€